Jdi na obsah Jdi na menu
 


Symboly

6. 11. 2010

 Keltská osmička

Tento amulet považovali za zdroj věčnosti. Dodáva nekonečnou sílu v boji proti zlu a bezpráví.
...
Keltské Slunce
Tento Keltský amulet přitahuje moc Slunce a světla a dodáva energii především těm, kteří potřebují dostatek síly pro konkrétní dlouhodobou úlohu nebo cíl.
...
Keltský klin
Dodáva moudrost a pomáha při rozplétání a řešení konfliktů v mezilidských vztazích. Amulet jednoty tajemného světa s naším.
...
Keltský kříž
Prastarý Keltský kříž s symbolikou spřízněností Bohů, Přírody, Člověka. Dáva nádějí, ukazuje cestu a pomáha prekonávat překážky.
.
Keltská Triáda
Jeden z původních mystických znaků Keltských kňězů, z kterého se vycházelo při očišťovacích rituálech. Přinášel dobré a čisté myšlenky a dělal nositele lepším člověkem.
...
Keltský znak - Triada
Symbol večného života, hledání a nalezení pravdy a rovnováhy v životě, likviduje příčiny stresu, chráni před osudovými ránami, pozitivně mění přístup k problémům i k celému životu. Účinnost je zvýšená několikonásobným vyobrazením znaku na amuletě.
.
Keltský kruh
Symbol pradávného spojení živlu země, vody a ohně. Dodává životní energii, sebejistotu, příznivě ovlivňuje zdravotní stav organizmu. Pomáha na ceste k osviecení, dáva energii a rozvíjí kreativitu.
.
Čtyři roční období
Amulet přináší ochranu a zdraví.
..
Štít světových stran
Přináší lásku a štěstí každému, kdo ho bude nosit.
.
Brighitin kruh
Kruh přináší kreativitu a sebedůveru.
.
Scathachyna sekera
Scadhach je obratnou a úspešnou válečnicí a Bohyní síly. Její sekera zaručuje svému nositeli zdraví, sílu a obratnost v taktice a strategii.
.
Tři světy
Povzbuzuje schopnosti růstu a vývoje svého nositele. Spojuje svět Bohů a Bohyň se světem lidí a zvířat a s mystiským podsvetím smrti, života a znovuzrození.
.
Keltská spirála
Je biogenerátor, který regeneruje koncentraci bioenergie do určitých míst, podobně jako s touto energii zacházejí léčitele. Proto se může tato spirála nosit zavěšená na krku, ale můžeme ji i přikladat na bolavá místa. Pomocí této spirály můžeme i velmi účinně aktivovat vodu, která se používa pro léčebné účely (položi se pod pohár s vodou). Keltská spirála se též používá k stimulaci akupunkturových bodů. Tato spirála projevila značnou sílu a schopnost odstraňóvat negativní vliv mobilních telefonů, televizních a počitačových obrazovek.
.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

FotoalbumArchiv

Kalendář
<< listopad / 2020 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 191340
Měsíc: 2351
Den: 88