Jdi na obsah Jdi na menu
 


Runové kúzla

 

Kouzla na splnění vašeho přání- láska,peníze,zničení negativityRunové kouzlo pro peníze

Potřeby: Bankovka vyšší hodnoty, olej na peníze
Postup: Na bankovku nejvyšší hodnoty, jakou máte, nakreslete olejem na peníze runu peněz- bohatství . Vložte ji do své peněženky nebo náprsní tašky a snažte se ji co nejdéle neutratit. Pokaždé, když se na bankovku podíváte, představte si, jak runa znova posiluje svou moc. To k vám přitáhne peníze. Až nastane čas utracení bankovky, magickým olejem Peníze  na ní v načtrtněte znovu  runu peněz, to vám zajistí brzký návrat bankovky.


Runová prosba
Potřeby: Pergamenový papír, olej, byliny, nádoba nebo kotlík
Postup: Na oltář dejte kousek pergamenového papíru, doprostřed nakreslete runu vašeho přání. pokud chcete můžete přidat trošku bylinek, které symbolizují vaše přání, nebo potřít papír odpovídajícím olejem( přátelství, peníze, klid, harmonie, lásku, antikletbu, posílení vlastnosti měsíčního znamení nebo planety, sex, ...........) Pak papír přehněte a zatímco si představujete - vizualizujete své přání, pevně ho držte. Pak ho přibližte k ohni a vhoďte do plamenů...nebo zapalte svíčku a podržte papír s prosbou nad plamenem, pak ho vhoďte do kotlíku nebo jiné žáruvzdorné nádoby, a nechte ho dohořet. Pokud plamen nespálí celý papír, druhý den ho znovu zapalte a kouzlo opakujte spolu s vizualizací.

Runové kouzlo lásky
Potřeby: Kořen kosatce nebo dřevo z jabloně
Postup: Na kořen kosatce nebo kousek dřeva vyryjte runu lásky. Když to uděláte, představte si typ člověka, s jakým byste se chtěli setkat. Po tři dny s sebou runu noste, v noci ji mějte v posteli. Třetího dne hoďte večer kořen nebo dřevo do řeky, potoka, jezera,.... Runa vám pomůže uskutečnění vašeho skutečného přání.

Runové kouzlo na zničení negativity nebo škodlivé situace
Potřeby: Černý magický inkoust -( vyrobený ze sazí, myrhy nebo kadidla, které rozmícháte v horké vodě a špetce arabské gumy), runu, kterou chcete použít, bílou barvu, pergamenový papír.
Postup: Nakreslete runu, představující negativitu (neuspořádané myšlenky, válka, jed) černým inkoustem na kousek pergamenového papíru. Dívejte se na ni, představujte si škodlivý vliv, zvyk nebo situaci. Potom najednou runu přelijte barvou. Zatímco bude barva schnout, představujte si na papíru runy štěstí, útěchy, vymažte veškeré negativní myšlenky na problémy.

Runové kouzlo s provazem
Potřeby: Šňůra patřičné barvy, potřebná runa
Postup: Vezměte šňůru, provázek, provaz a vytvarujte jej do patřičné runy nebo obrazu předmětu, který potřebujete: auto, dům, platební šek,.... Zatímco vykonáváte tohle, představte si - vizualizujte si žádaný předmět - probuďte sílu a vyšlete jí, aby se projevila.. Tak to i bude.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.skola-magie.cz

(Kristýna, 5. 5. 2013 13:24)

Ahoj ja vám môžem odporučiť aj tento web www.skola-magie.cz som u nich v škole mágie, majú jej online a je supr, majú aj kurzy mágie online a eshop s kúzlami.

 

 

FotoalbumArchiv

Kalendář
<< červen / 2020 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 176873
Měsíc: 2520
Den: 79